2022. Szeptember 26. 00:38
Navigáció
· Fõoldal
· Cikkek
· Letöltések
· Fórum
· Tempo News Tv
· Kapcsolatfelvétel
· Galéria
· Keresés
· Hallgasd!
· ARCHÍV 2013 03. 15 HÓHELYZET
· Oktatás
Az elektronikus pénz Stk.
A KÉPRE KATTINTVA REGISZTRÁLHATSZ !

kormanyzo@apostolimagyarkiralysag.hu
Apostoli Magyar Királyság
TEMPO archív
MAG-HÍRDETÕ
Rszvny ignyls
Kiemelt hírek
1. 686.) Problem solving

2. 685.) Angol nyelvû leirat.( Szent Korona Net Bank)

3. 670.)Fotel Forradalom

4. 657.)Borbély József börtönnaplója.

5. 643.)III.Béla Lovagrend,(TITKOS TÁRSASÁG) dr. Kajtor Gergely is egy tag.

6. 637.)BORBÉLY JÓZSEFET A BÍRÓ LETARTÓZTATTA!

7. 628.)A Magyar "titok" avagy : Mit tettetek, mit "tettünk"? Tiszta vizet a pohárba! Magyarország és becsapott polgárai ellopott " rendszerváltása".

8. 509.)Rajtatok múlik! Feljelentés csatlakozás, közlemény!

9. 505.)POLIP XIII/Piszkos XII. Gordius- X Simicska O. Lajos és FIDESZ-KDNP oligarchatérképe

10. 408.)POLIP ábra XII/Piszkos XII. Gordius-X

11. 240.)Vissza a Nemzet vagyonát!

12. 196.)TIGÁZ szemben az emberekkel!

13. 167.)Részvény kibocsátás

14. 157.)Felhívás és tájékoztatás!/Hajdú-Bét + TÁBLÁZAT

15. 148.)Személyes megbeszélés . HANGANYAG!

16. 121.)Minda Zoltán a bíróságon elmondja a tényeket/HANGANYAG

17. 88.)A JOG-AR, A MAGYAR APOSTOLI KIRÁLYSÁG KEZÉBEN

18. 75.)POLIP/Bûnszervezeti ábra XII.(ÚJ)

19. 74.)Kommentár nélkül

20. 65.)ITT A MEGOLDÁS Ptk.484. §..MAGAD URAM, HA SZOLGÁD NINCS!

21. 35.)Tempo News Tv

22. 13.) A TEMPO az IRM -ben /HANGANYAG

23. 8.)Novum Zrt.

Hírek oldalra...
RSS - HunSzkíta Rádió
RSS - Tv HunSzkita
RSS - Magyar Valós Hírek
Boldog B??k??s Kar??cs...
Eur??pa vesz??lyben...
A csapda... avagy fogl...
Nemzeti v??szhelyzet! ...
M??rcius 15....
RSS - Hun Unio
RSS - Tempo News Tv
Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
 Téma nyomtatása
2011 Bösztörpuszta. "Magyar vagyok "sátor
#1 Hozzászólás nyomtatása
2011.08.19. 16:52
Kezdõ fórumozó

Bösztörpuszta!

Pénteken látogattam el Bösztörre, a rendezvényre, elõször.
Azóta küszködöm, vitatkozom, próbálok egységre jutni, megegyezni magammal.., immár lassan egy hete!
Kétségtelennek látszik, hogy Magyarország legjobban jövedelmezõ tehénpalacsintás rétjén jártam.., olyan felügyelet alatt, mely a jólelkû emberekben indokoltan, akár félelmet is kelthetett.., ráadásul a rendezõség két tagja még valami szláv nyelven karattyolt.., talán ez volt az anyanyelvük... Szóval volt szigor, láthatóan..., de ezzel nem vitatkozom, mert igenis tömegrendezvény volt, s a sokadalom védelme valóban szigort kívánt…
Bár az MSZ sátornál elviekben segítséget kaptam, mégis eléggé áttekinthetetlen volt a terep elsõ látásra…
Így egy ideig csak bóklásztam, ismerkedtem a környezettel, de fõleg az emberekkel. Sokan voltak, akik gyerekkel érkezvén, de mások is, akik csak szórakozási lehetõségnek, vásárnak tekintették a rendezvényt.
De a nagy többség, tapasztalatom szerint, valamiféle hitvallásnak, a magyarság ügye melletti tudatos kiállásnak, felszólalásnak a magyar haza mellett, protestálásnak, amit külsõségekben is igyekeztek érvényre juttatni…
Itt-ott belehallgattam a sátrakban zajló elõadásokba, kellemes tapasztalatot szerezve. Függetlenül a mondanivalótól az elõadók igen jó szinten teljesítettek, kifogástalanul felkészültek, igyekeztek színesen vezetni az elõadást.
Ismerõsöket, barátokat kerestem, de nem futottam össze velük, így aztán eredeti célomnak megfelelõen a „Magyar vagyok” sátor, valamint a TEMPO párt baráti, testvéri közössége lett a cél. Kevés embert nem ismertem, de hamar feloldódtunk. Borbély József kormányzó, pártelnök hozzáállását, mentalítását még PI rákospalotai elõadása kapcsán volt szerencsém megtapasztani, mikor-is komoly egyoldalú eszmecserét folytattunk: Õ beszélt, én meg csak hallgattam, meg hallgattam, minden kísérletem közbeszólásra eredménytelen volt, de így is nagyon hasznos információ tömeghez jutottam. Érdemes volt hallgatni! Részérõl így tudtam, mire számíthatok… Aki miatt elsõsorban vállaltam a megjelenést, az Minda Zoltán volt, kivel még személyesen nem volt szerencsém találkozni. Elõzetes várakozásomban nem csalódva, nagyszerû embert ismerhettem meg személyében. Szerénysége folytán eltekintek méltatásától. Elõadását gondos precizitással vezette le, következetes logikával, mégis színesen, lenyûgözõen, támadhatatlanul! Nemtelen, méltatlan igazságszolgáltatásunk, a bírói kar visszásságaira kellõ módon hívta fel a figyelmet, de felelõs elõadóként errõl csak visszafogott véleményt alkothatott…
E témában magam is csak erõsen visszafogottan foglalhatok állást. Vitathatatlannak tartom, hogy a zsidó megszállás talán e téren mutatkozik meg a leglátványosabban! A zsidó részvétel az igazságszolgáltatásban túlreprezentált, meghatározó, holott egyetlen egy sem lehetne e téren jelen! Itt sem! Az emberiségellenes, soviniszta-rasszista, vallásnak nevezett, ideológiájuk ezt messzemenõen kizárja! Állításom alátámasztására idézném a „Tórákra” alapozott szent könyvük, a „TALMUD” kapcsolatos téziseit:
„A gójnak nem szabad a törvény szavait megmagyarázni. A gój aki a törvénnyel foglalkozik méltó a halálra.”
Már ez a töredék is elég a kizárásra, de talmudnyi hosszú az emberiségellenes, soviniszta kitétel:
„A gójok között egy sincs, aki embernek neveztetnék. Vannak parancsok, melyeknek áthágása miatt egy nem-zsidó halált érdemel, míg a zsidónak megengedett dolog.”!
Nos, itt rejlik a képtelen ítéletek, a képtelen ügykezelés magyarázata, ez még visszafogottan fogalmazva is igaz.
Tovább motiválja a helyzetet, hogy a zsidó nem lehet esküszegõ, mivel esküképtelenek! „Vallási” tétele folytán a gójoknak tett eskü már az eskütétel pillanatában annulálható, megsemmisíthetõ! Esküköteles tevékenységet ennek megfelelõen nem folytathat!
Természetesen mindez, ott nem hangozhatott el, de a tényeknek hangot kell adni!
Borbély József elõadása minden várakozást kielégített. Meggyõzõ volt, és lehengerlõen érvelt! Benne van a cselekvés ígérete és valósága! Benne van Magyarország felé az elkötelezettség, a felelõsség! Elhiszem neki! Gondolom, mások is így voltak vele…
Mindenesetre indokoltabban fogadhatom el Kormányzónak, mint az elmúlt évtizedek hitványnak bizonyult Magyarország-ellenes, magyar-ellenes..., hiszen tudjátok!
Jól kiegészítette az elõadásokat a TEMPO alelnökének Fazekas Attilának a felvezetõ, majd záró, szenvedélyes, az érzelmekre is ható mondatai.
A csapatról pedig csak annyit: CSAPAT volt! Jó volt köztetek!
Kozma József elõadását nem halottam, Jásdi Kiss Imre pedig remélhetõen az ismert hozzáállásával mûködött, nem voltam jelen, be kellett osztanom magam…
Összességében sok útkeresõ emberrel találkoztam, többen vélték, hogy utat is találtak, talán néhányan utat is mutattak, vélem a „Magyar vagyok” sátor ez utóbbit valósította meg!
2011-08-19

Gyöngyösi Zoltán/piskota

Ugrás a fórumra:
Bejelentkezés

Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
RSS
Hrek

Letltsek

Kapcsolat